Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Jakość zbiornika na nieczystości to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że do wytwarzania prefabrykatów stosujemy wyjątkowej jakości surowce pomagające uzyskać zadowalający efekt, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy także stosując nowoczesne technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek oraz podnośników. Kompletne prefabrykaty z betonu przywozimy na teren klienta, wykopujemy dół i wkopujemy zbiornik. Następnie wykonujemy instalację do odpływu i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, toteż zaczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Pomagamy przy decyzji odpowiedniej wielkości biorąc pod uwagę ilość domowników i poziom zużywania wody w domu. Dla dobra ekologii proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod powierzchnią. To patent na oszczędność wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Tanie zbiorniki na szambo Aleksandrów Kujawski

Klienci zawsze pytają, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na nieczystości. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednak szamba z betonu są o wiele trwalsze niż z tworzywa. Dlatego nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z robocizną to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem i kosztowniejsze szamba to wybór dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie ścieków jest większe. Kupując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że potrzebuje on systematycznego wylewania, co generuje dodatkowe koszty. W naszej działalności trudnimy się także fachowym doradztwem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest idealnie reagowało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania ścieków oraz wsiąknięcia ich w glebę. Dla naszych klientów polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy planuje się regularnie osuszać szambo, troszcząc się o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz instalujemy z dbałością o zachowanie należytych reguł bezpieczeństwa monterów oraz osób w pobliżu.