Szamba betonowe Barcin

Jakość szamba to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie wytwarzania gotowych zbiorników stosujemy najwyższej klasy materiały pomagające otrzymać zadowalający efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując najnowocześniejsze technologie. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz dźwigów. Gotowe prefabrykaty z betonu przywozimy na teren właściciela, kopiemy rów i wstawiamy zbiornik. Potem wykonujemy montaż do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach liczy się przede wszystkim profesjonalizm, dlatego zaczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy zakupie najlepszej kubatury biorąc pod uwagę ilość mieszkańców oraz poziom wykorzystywania wody w domu. Dla dobra środowiska polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To patent na oszczędność wód opadowych na czas upałów.

Szamba betonowe Barcin

Tanie zbiorniki na szambo Barcin

Nabywcy zawsze zapytują, ile kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które bywają droższe od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki betonowe są dużo bardziej wytrzymałe aniżeli plastikowe. Dlatego nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień licząc z usługą to wydatek około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc i droższe szamba to wybór dla właścicieli mających duże familie, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie ścieków jest wyższe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego opróżniania, co powoduje dodatkowe wydatki. W swojej firmie zajmujemy się również fachowym poradnictwem. Chętnie poradzimy Ci, jakie szambo betonowe będzie najlepiej odpowiadało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje różne zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką wydajnością, bo mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia ścieków oraz wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych odbiorców polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, gdy planuje się regularnie wylewać zbiornik, troszcząc się o jego bezpieczną eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy i montujemy z dbałością o zachowanie wszelkich reguł bezpieczeństwa instalatorów oraz osób w pobliżu.