Szamba betonowe Brodnica

Jakość zbiornika na nieczystości to kwestia kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie produkcji prefabrykatów stosujemy najwyższej jakości materiały pomagające otrzymać zadowalający efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe produkujemy także wykorzystując nowoczesne maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek i podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na teren klienta, wykopujemy rów i wkopujemy szambo. Potem wykonujemy montaż do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach liczy się przede wszystkim podejście, dlatego rozpoczynamy usługi od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz duże. Wspieramy przy wyborze odpowiedniej kubatury biorąc pod uwagę ilość domowników i poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To patent na oszczędzanie wód opadowych na okres suszy.

Szamba betonowe Brodnica

Tanie zbiorniki na szambo Brodnica

Nabywcy zawsze zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie szamba na nieczystości. Cennik naszej firmy zaczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od plastikowych. Jednak zbiorniki z betonu będą dużo bardziej wytrzymałe niż z tworzywa. Dlatego nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień licząc z robocizną to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc również droższe szamba to opcja dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie nieczystości jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on częstszego opróżniania, co powoduje ekstra wydatki. W swojej firmie zajmujemy się również profesjonalnym konsultingiem. Chętnie poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie reagowało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma oferuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez sposobności przefiltrowania nieczystości i wsiąknięcia ich w glebę. Dla naszych odbiorców proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy planuje się regularnie opróżniać szambo, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i montujemy z troską o zachowanie należytych standardów bezpieczeństwa instalatorów oraz osób w pobliżu.