Szamba betonowe Chełmża

Trwałość szamba to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie wytwarzania prefabrykatów stosujemy najwyższej jakości materiały pomagające otrzymać oczekiwany rezultat, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Oferujemy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu dostarczamy na teren klienta, kopiemy dół i wkopujemy zbiornik. Następnie przeprowadzamy montaż do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach ma znaczenie szczególnie podejście, toteż rozpoczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej kubatury biorąc pod uwagę ilość domowników i stopień zużywania wody w domu. Dla dobra przyrody polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To patent na zatrzymywanie wód deszczowych na okres suszy.

Szamba betonowe Chełmża

Tanie zbiorniki na szambo Chełmża

Nabywcy zawsze zapytują, ile kosztuje budowa szamba na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są droższe od tych z tworzywa. Jednak szamba z betonu będą o wiele bardziej wytrzymałe niż plastikowe. To sprawia, że nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z usługą to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc również droższe szamba to opcja dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie ścieków jest wyższe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że potrzebuje on częstszego wylewania, co generuje dodatkowe koszty. W swojej firmie zajmujemy się także profesjonalnym konsultingiem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje różne zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą wydajnością, ponieważ mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez możliwości przefiltrowania nieczystości i wchłonięcia ich w glebę. Dla wszystkich klientów polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, kiedy planuje się systematycznie osuszać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy oraz instalujemy z troską o utrzymanie wszelkich reguł bezpieczeństwa monterów i osób w pobliżu.