Szamba betonowe Ciechocinek

Jakość szamba to kwestia kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie produkcji prefabrykatów stosujemy najwyższej klasy materiały pozwalające uzyskać zadowalający rezultat, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe produkujemy również wykorzystując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek i podnośników. Kompletne zbiorniki z betonu dostarczamy na posesję właściciela, kopiemy dół i wkopujemy szambo. Następnie przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, dlatego zaczynamy współpracę od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Wspieramy przy wyborze odpowiedniej kubatury biorąc pod rozwagę ilość mieszkańców oraz poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod powierzchnią. To sposób na oszczędzanie wód deszczowych na czas upałów.

Szamba betonowe Ciechocinek

Tanie zbiorniki na szambo Ciechocinek

Klienci często zapytują, ile kosztuje wkopanie szamba na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które bywają droższe od plastikowych. Jednakże zbiorniki betonowe są o wiele trwalsze aniżeli plastikowe. To sprawia, że nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc i kosztowniejsze zbiorniki to opcja dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest większe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że wymaga on częstszego opróżniania, co generuje ekstra wydatki. W naszej firmie trudnimy się również fachowym poradnictwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe jest idealnie odpowiadało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje różne zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia nieczystości oraz wchłonięcia ich w glebę. Dla wszystkich odbiorców polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez rodziny mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, gdy planuje się regularnie opróżniać szambo, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz montujemy z troską o utrzymanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa instalatorów oraz osób w pobliżu.