Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Trwałość zbiornika na nieczystości to kwestia kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że do produkcji gotowych zbiorników wykorzystujemy wyjątkowej klasy materiały pozwalające uzyskać oczekiwany efekt, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek i dźwigów. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na teren klienta, wykopujemy rów i wstawiamy szambo. Potem przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach liczy się szczególnie podejście, toteż zaczynamy usługi od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy wyborze odpowiedniej pojemności biorąc pod rozwagę liczbę domowników i poziom zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii polecamy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To patent na oszczędzanie wód deszczowych na okres suszy.

Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Tanie zbiorniki na szambo Dobrzyń nad Wisłą

Nabywcy zawsze zapytują, jak dużo kosztuje budowa szamba na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednak szamba betonowe są dużo bardziej wytrzymałe aniżeli plastikowe. To sprawia, że nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość realizacji łącznie z usługą to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również droższe szamba to wybór dla właścicieli mających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie nieczystości jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on częstszego opróżniania, co generuje ekstra wydatki. W naszej firmie trudnimy się również profesjonalnym poradnictwem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest idealnie reagowało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez możliwości oczyszczenia nieczystości i wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych klientów proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające 4-6 członków. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, kiedy planuje się systematycznie osuszać szambo, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy i montujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa instalatorów i osób w pobliżu.