Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie produkcji prefabrykatów wykorzystujemy najwyższej jakości surowce pozwalające otrzymać zadowalający efekt, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy również stosując nowoczesne sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek i podnośników. Gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy na teren klienta, wykopujemy dół i wstawiamy szambo. Potem przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, toteż zaczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy wyborze najlepszej pojemności biorąc pod rozwagę liczbę mieszkańców oraz poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod gruntem. To patent na oszczędzanie wód opadowych na czas upałów.

Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Tanie zbiorniki na szambo Golub-Dobrzyń

Nabywcy często zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie szamba na ścieki. Cennik naszej działalności rozpoczyna się już od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które bywają droższe od tych z tworzywa. Jednak szamba z betonu będą o wiele bardziej wytrzymałe niż z tworzywa. To sprawia, że nasi nabywcy częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość realizacji licząc z usługą to cena około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem i droższe szamba to opcja dla inwestorów mających kilkuosobowe familie, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on częstszego wylewania, co generuje ekstra wydatki. W naszej działalności zajmujemy się również profesjonalnym poradnictwem. Chętnie podpowiemy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie odpowiadało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje różne zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości przefiltrowania nieczystości oraz wsiąknięcia ich w glebę. Dla wszystkich odbiorców polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, gdy chce się regularnie osuszać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz instalujemy z dbałością o utrzymanie wszelkich standardów bezpieczeństwa pracowników oraz osób w pobliżu.