Szamba betonowe Górzno

Jakość szamba to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie wytwarzania gotowych zbiorników stosujemy wyjątkowej klasy materiały pozwalające uzyskać zadowalający efekt, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które przeprowadzamy z użyciem koparek i dźwigów. Gotowe prefabrykaty z betonu przywozimy na posesję klienta, kopiemy dół i wstawiamy szambo. Potem przeprowadzamy instalację do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, dlatego zaczynamy współpracę od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz duże. Wspieramy przy decyzji odpowiedniej wielkości biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i poziom wykorzystywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod powierzchnią. To sposób na oszczędzanie wód opadowych na czas suszy.

Szamba betonowe Górzno

Tanie zbiorniki na szambo Górzno

Klienci często zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże szamba betonowe będą dużo trwalsze niż plastikowe. To sprawia, że nasi nabywcy chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość realizacji licząc z usługą to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również droższe zbiorniki to opcja dla inwestorów posiadających duże familie, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest większe. Kupując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego opróżniania, co powoduje dodatkowe koszty. W naszej działalności trudnimy się także fachowym konsultingiem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje różne zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką efektywnością, bo mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania nieczystości i wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych odbiorców proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 członków. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, gdy planuje się systematycznie wylewać szambo, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy oraz montujemy z dbałością o zachowanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa monterów oraz osób postronnych.