Szamba betonowe Izbica Kujawska

Trwałość zbiornika na nieczystości to kwestia kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie produkcji gotowych zbiorników stosujemy najwyższej klasy surowce pomagające uzyskać oczekiwany efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również stosując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz dźwigów. Gotowe zbiorniki z betonu dostarczamy na teren właściciela, kopiemy dół i wstawiamy zbiornik. Potem przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach liczy się szczególnie profesjonalizm, toteż zaczynamy usługi od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Pomagamy przy wyborze najlepszej kubatury biorąc pod uwagę ilość domowników i poziom zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii polecamy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod powierzchnią. To patent na zatrzymywanie wód deszczowych na czas suszy.

Szamba betonowe Izbica Kujawska

Tanie zbiorniki na szambo Izbica Kujawska

Klienci zawsze zapytują, ile kosztuje budowa zbiornika na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są droższe od tych z tworzywa. Jednak szamba z betonu są dużo bardziej wytrzymałe niż z tworzywa. To sprawia, że nasi nabywcy chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień licząc z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również droższe szamba to wybór dla właścicieli posiadających duże familie, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie nieczystości jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on częstszego opróżniania, co generuje dodatkowe koszty. W naszej firmie zajmujemy się także profesjonalnym konsultingiem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest idealnie odpowiadało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność oferuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności oczyszczenia nieczystości oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla wszystkich odbiorców polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, gdy chce się systematycznie wylewać zbiornik, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy i montujemy z troską o zachowanie należytych standardów bezpieczeństwa monterów oraz osób postronnych.