Szamba betonowe Janikowo

Innowacyjne metody produkcji szamb z betonu zaprowadziły naszą firmę na szczyt liderów w tej dziedzinie. Stale rozszerzamy nasze doświadczenie oraz produkty, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Szczelne zbiorniki na szambo są współcześnie najczęściej wybieranym rodzajem szambze względu na ich olbrzymią wytrzymałość na wiele uszkodzeń. Szamba betonowe są tanie, zrobione z gęstego betonu od najlepszych firm, z jakimi współpracujemy. Zapewniają wytrzymałość na uszkodzenia powstające na skutek wkopywania ich w grunt, ale przede wszystkim na wodę. Nie dopuszczają do napełniania się komory wodą z gruntu po opadach, ale również nie pozwalają na wydostawanie się nieczystości do zewnątrz. Są długowieczne i ekologiczne. To powoduje, że nasi odbiorcy najczęściej sięgają po szamba dwukomorowe z betonu. To tanie, ale też rozsądne wyjście, gdy organizuje się powstanie własnego domu z naciskiem na ekologię i jakość wdrożonych technologii.

Szamba betonowe Janikowo

Tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe Janikowo

Poszukując innowacyjnych i tanich sposobów, aby budowany dom był przyjazny środowisku i ekonomiczny, warto skupić się na sposobach, które są znane od lat, ale łączą w sobie innowacyjne zastosowania. Takie są szamba dwukomorowe, które produkujemy. Umożliwiają one nie tak częste wylewanie nieczystości dzięki bytności specjalnych drobnoustrojów, które rozkładają cząstki stałe. Ceny naszych zbiorników kształtują się już od 1000 zł, zależnie od ich pojemności. Potrzebujesz zamówić szambo, ale nie wiesz, którą pojemność wybrać? Porozmawiaj z naszym pracownikiem, który doradzi Ci, w zależności od objętości nieczystości produkowanych średnio przez każdego domownika. Dowieziemy wyprodukowane komory na posesję bez względu na miejsce. Szambo z wykopem to nasza najpopularniejsza oferta, którą zleca większość odbiorców. Pozwala oszczędzać czas i wymaga zatrudniania dodatkowej firmy do zrobienia dołu pod zbiornik.

Zbiorniki na deszczówkę tanio

Woda opadowa zebrana po ulewie może okazać się zbawieniem w okresie suszy. Oszczędność wody z wodociągów to ważna rzecz, dlatego nie wolno nierozważnie marnować jej na nawadnianie roślin. Bez tego jednakże nie da się oczekiwać plonów. Jako producent szamb produkujemy również zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach wbudowane w ziemię. To ekologiczne źródło wody, idealnej do nawadniania ogrodu w czasie suszy. Polecamy tanio wybudować jednocześnie dół pod zbiornik na szambo i na deszczówkę. To pojedyncza inwestycja, która pozwoli otrzymać przyjazne środowisku zbiorniki na ścieki i wodę. Po naszych wykopach i instalacji można obsiać trawą dany obszar posesji i zapomnieć o wkopanych tam instalacjach. Cennik naszych prac za pojemniki 4, 6, 8, 10, 12 czy 20 m3 nie jest szokujący, dlatego warto wziąć pod rozwagę nasze rozwiązania.