Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej klasy materiały pozwalające uzyskać zadowalający efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy także wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z użyciem koparek oraz dźwigów. Kompletne zbiorniki z betonu dostarczamy na teren właściciela, kopiemy dół i wstawiamy zbiornik. Potem wykonujemy instalację do odpływu i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, dlatego rozpoczynamy współpracę od rekonesansu zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy decyzji najlepszej wielkości biorąc pod rozwagę ilość mieszkańców oraz stopień zużycia wody w domu. Dla dobra przyrody polecamy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod powierzchnią. To sposób na oszczędność wód opadowych na czas suszy.

Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Tanie zbiorniki na szambo Janowiec Wielkopolski

Nabywcy zawsze zapytują, jak dużo kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednakże zbiorniki betonowe są dużo bardziej wytrzymałe niż plastikowe. To sprawia, że nasi klienci częściej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z usługą to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również droższe zbiorniki to opcja dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie nieczystości jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego wylewania, co powoduje dodatkowe wydatki. W naszej firmie trudnimy się także fachowym doradztwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie najlepiej odpowiadało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje różne zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez sposobności przefiltrowania ścieków i wsiąknięcia ich w glebę. Dla wszystkich klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, kiedy planuje się regularnie osuszać zbiornik, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy oraz montujemy z dbałością o zachowanie należytych reguł bezpieczeństwa instalatorów oraz osób w pobliżu.