Szamba betonowe Koronowo

Trwałość zbiornika na nieczystości to kwestia kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że podczas produkcji prefabrykatów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały pozwalające otrzymać zadowalający rezultat, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy także stosując najnowocześniejsze technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i podnośników. Kompletne zbiorniki z betonu przywozimy na posesję właściciela, wykopujemy dół i wkopujemy zbiornik. Następnie przeprowadzamy instalację do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim podejście, toteż rozpoczynamy usługi od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz duże. Wspieramy przy decyzji najlepszej wielkości biorąc pod rozwagę liczbę mieszkańców i poziom zużycia wody w domu. Dla dobra środowiska polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To patent na oszczędność wód deszczowych na okres upałów.

Szamba betonowe Koronowo

Tanie zbiorniki na szambo Koronowo

Nabywcy zawsze zapytują, ile kosztuje wkopanie szamba na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są droższe od tych z tworzywa. Jednak szamba z betonu będą o wiele bardziej wytrzymałe niż plastikowe. To sprawia, że nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z usługą to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc i droższe zbiorniki to wybór dla właścicieli mających kilkuosobowe familie, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie ścieków jest większe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że potrzebuje on częstszego wylewania, co generuje ekstra wydatki. W swojej działalności trudnimy się również fachowym poradnictwem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie odpowiadało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką wydajnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez możliwości przefiltrowania ścieków oraz wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych klientów polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, kiedy chce się regularnie wylewać szambo, troszcząc się o jego najlepszą eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy oraz montujemy z dbałością o zachowanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa instalatorów i osób w pobliżu.