Szamba betonowe Kowal

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas wytwarzania gotowych zbiorników stosujemy wyjątkowej jakości surowce pomagające uzyskać oczekiwany rezultat, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz dźwigów. Kompletne prefabrykaty z betonu przywozimy na teren właściciela, wykopujemy dół i wstawiamy zbiornik. Następnie przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim podejście, dlatego rozpoczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz duże. Wspieramy przy zakupie odpowiedniej pojemności biorąc pod rozwagę liczbę mieszkańców i poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod gruntem. To patent na oszczędzanie wód opadowych na okres suszy.

Szamba betonowe Kowal

Tanie zbiorniki na szambo Kowal

Klienci często zapytują, jak dużo kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednak zbiorniki z betonu będą o wiele bardziej wytrzymałe niż z tworzywa. Dlatego nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele realizacji łącznie z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również droższe szamba to opcja dla inwestorów posiadających duże familie, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że potrzebuje on częstszego opróżniania, co generuje ekstra wydatki. W naszej działalności trudnimy się również fachowym konsultingiem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie odpowiadało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje różne zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką wydajnością, ponieważ mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości przefiltrowania ścieków oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych klientów polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, gdy planuje się systematycznie osuszać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i montujemy z dbałością o zachowanie wszelkich reguł bezpieczeństwa monterów oraz osób postronnych.