Szamba betonowe Kruszwica

Jakość szamba to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie produkcji prefabrykatów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały pozwalające otrzymać zadowalający efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując nowoczesne technologie. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Kompletne prefabrykaty z betonu dostarczamy na posesję klienta, kopiemy dół i wstawiamy szambo. Następnie przeprowadzamy instalację do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, dlatego zaczynamy współpracę od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej pojemności biorąc pod uwagę liczbę domowników oraz poziom wykorzystywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod powierzchnią. To patent na oszczędzanie wód deszczowych na okres suszy.

Szamba betonowe Kruszwica

Tanie zbiorniki na szambo Kruszwica

Klienci zawsze zapytują, ile kosztuje wkopanie zbiornika na nieczystości. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które są droższe od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki z betonu są dużo bardziej wytrzymałe aniżeli plastikowe. To sprawia, że nasi nabywcy chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień licząc z usługą to cena około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc również kosztowniejsze zbiorniki to wybór dla inwestorów posiadających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie nieczystości jest wyższe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego wylewania, co generuje dodatkowe koszty. W swojej firmie zajmujemy się również profesjonalnym konsultingiem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, które szambo betonowe jest idealnie odpowiadało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność oferuje różne zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą efektywnością, bo mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia ścieków oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych odbiorców proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, gdy chce się regularnie opróżniać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy i montujemy z troską o zachowanie wszelkich reguł bezpieczeństwa pracowników oraz osób postronnych.