Szamba betonowe Łasin

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej klasy surowce pozwalające uzyskać oczekiwany rezultat, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także wykorzystując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek oraz podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na teren klienta, kopiemy rów i wkopujemy zbiornik. Potem przeprowadzamy instalację do kanalizacji i zakopujemy. W naszych pracach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, toteż rozpoczynamy usługi od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz duże. Pomagamy przy decyzji odpowiedniej wielkości biorąc pod uwagę ilość domowników i stopień zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To patent na oszczędzanie wód opadowych na okres suszy.

Szamba betonowe Łasin

Tanie zbiorniki na szambo Łasin

Klienci często pytają, ile kosztuje budowa szamba na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy zbiorniki betonowe, które są droższe od plastikowych. Jednak szamba z betonu będą o wiele trwalsze aniżeli plastikowe. Dlatego nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień łącznie z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również kosztowniejsze szamba to wybór dla inwestorów mających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest wyższe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on częstszego opróżniania, co powoduje ekstra koszty. W swojej działalności trudnimy się również profesjonalnym poradnictwem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, które szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia ścieków oraz wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 członków. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, gdy planuje się regularnie osuszać zbiornik, troszcząc się o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i instalujemy z troską o zachowanie należytych standardów bezpieczeństwa monterów i osób w pobliżu.