Szamba betonowe Lipno

Innowacyjne technologie wytwarzania szamb z betonu doprowadziły naszą działalność na top liderów w tej dziedzinie. Stale rozszerzamy nasze umiejętności oraz asortyment, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom naszych klientów. Szczelne zbiorniki na szambo są dziś najczęściej wybieranym rodzajem szambze względu na ich ogromną odporność na mnóstwo czynników. Szamba betonowe są tanie, zrobione z gęstego betonu od renomowanych firm, z którymi współpracujemy. Zapewniają wytrzymałość na uszkodzenia powstałe na skutek wbudowywania ich w grunt, ale przede wszystkim na wilgoć. Nie dopuszczają do wypełniania się zbiornika wodą z gruntu po deszczu, ale również nie pozwalają na przedostawanie się ścieków do gruntu. Są trwałe i ekologiczne. To sprawia, że nasi odbiorcy najczęściej wybierają szamba dwukomorowe z betonu. To tanie, ale też rozsądne wyjście, kiedy organizuje się budowę własnego domu z naciskiem na środowisko i jakość wdrożonych zastosowań.

Szamba betonowe Lipno

Tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe Lipno

Poszukując nowoczesnych i niedrogich rozwiązań, aby stawiany budynek był przyjazny środowisku i ekonomiczny, warto skupić się na inwestycjach, które są stosowane od dekad, ale mają w sobie supernowoczesne zastosowania. Takie są szamba dwukomorowe, które produkujemy. Umożliwiają one nie tak częste opróżnianie szamba dzięki działaniu specjalnych drobnoustrojów, które rozkładają cząstki stałe. Ceny naszych szamb rozpoczynają się już od 1000 zł, w zależności od ich rozmiaru. Chcesz kupić szambo, lecz nie wiesz, jaką wielkość wybrać? Porozmawiaj z naszym pracownikiem, który doradzi Ci, w zależności od objętości nieczystości produkowanych średnio przez jednego domownika. Dowieziemy gotowe komory na posesję bez względu na miejsce. Szambo z wykopem to nasza najpopularniejsza oferta, jaką wybiera większość klientów. Pomaga zaoszczędzić czas i wymaga organizowania dodatkowej ekipy do zrobienia dołu pod szambo.

Zbiorniki na deszczówkę tanio

Woda opadowa zgromadzona po burzach może być bezcenna w czasie upalnego lata. Oszczędność wody z kranu to priorytet, dlatego nie wolno nierozważnie wylewać jej na podlewanie warzyw. Bez tego jednak nie można wyglądać efektów ogrodnictwa. Jako producent szamb oferujemy również zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych rozmiarach wkopane w ziemię. To darmowe źródło wody, idealnej do podlewania ogrodu w czasie suszy. Polecamy tanio wykopać równocześnie wykop pod zbiornik na nieczystości i na deszczówkę. To jednorazowa inwestycja, która pozwoli uzyskać przyjazne środowisku komory na nieczystości i deszczówkę. Po naszych pracach i instalacji można obsiać trawą dany fragment posesji i zapomnieć o istniejących tam komorach. Cennik naszych prac za pojemniki 4, 6, 8, 10, 12 czy 20 m3 nie jest wysoki, dlatego warto wziąć pod uwagę nasze rozwiązania.