Szamba betonowe Lubień Kujawski

Innowacyjne metody produkcji szamb z betonu doprowadziły naszą firmę na top przodowników w tej kwestii. Wciąż rozszerzamy nasze doświadczenie oraz asortyment, aby sprostać wzrastającym oczekiwaniom naszych klientów. Szczelne zbiorniki na szambo są dziś najchętniej zamawianym typem szambz uwagi na ich ogromną wytrzymałość na mnóstwo czynników. Szamba betonowe są tanie, wyprodukowane z gęstego betonu od renomowanych wytwórców, z jakimi współpracujemy. Gwarantują wytrzymałość na uderzenia powstające na skutek wkopywania ich w ziemię, ale przede wszystkim na wodę. Nie doprowadzają do wypełniania się komory wodą z ziemi po deszczu, ale też nie pozwalają na wydostawanie się ścieków do gruntu. Są trwałe i przyjazne środowisku. To sprawia, że nasi odbiorcy najchętniej wybierają szamba dwukomorowe z betonu. To tanie, ale też rozsądne rozwiązanie, gdy organizuje się budowę nowego budynku z naciskiem na ekologię i jakość wdrożonych technologii.

Szamba betonowe Lubień Kujawski

Tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe Lubień Kujawski

Poszukując nowoczesnych i niedrogich rozwiązań, żeby budowany budynek był przyjazny środowisku i oszczędny, należy skupić się na inwestycjach, które są stosowane od lat, ale łączą w sobie innowacyjne zastosowania. Takie są szamba dwukomorowe, które produkujemy. Umożliwiają one nie tak częste opróżnianie szamba dzięki działaniu dobrych bakterii, które rozkładają fragmenty stałe. Ceny naszych szamb kształtują się już od 1000 zł, zależnie od ich wielkości. Chcesz kupić szambo, ale nie wiesz, którą wielkość wybrać? Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który doradzi Ci, w zależności od objętości nieczystości produkowanych średnio przez jednego domownika. Dotransportujemy gotowe komory na posesję bez względu na region. Szambo z wykopem to nasza najpopularniejsza usługa, jaką zleca większość klientów. Pozwala oszczędzać czas i nie potrzebuje zatrudniania osobnej firmy do kopania zbiornik.

Zbiorniki na deszczówkę tanio

Woda deszczowa zgromadzona po burzach może być bezcenna w okresie suszy. Oszczędzanie wody z kranu to priorytet, dlatego nie powinno się bezmyślnie marnować jej na nawadnianie warzyw. Bez tego jednak nie da się wyglądać plonów. Jako producent szamb oferujemy również zbiorniki na deszczówkę o różnych rozmiarach wkopane w grunt. To ekologiczne źródło wody, doskonałej do podlewania warzywnika w czasie suszy. Polecamy tanio wykopać równocześnie dół pod zbiornik na ścieki i na deszczówkę. To jednorazowa inwestycja, która pozwoli uzyskać ekologiczne komory na nieczystości i deszczówkę. Po naszych pracach i montażu można obsiać trawą dany fragment podwórka i zapomnieć o istniejących pod spodem komorach. Cennik naszych prac za pojemniki 4, 6, 8, 10, 12 czy 20 m3 nie jest szokujący, dlatego warto wziąć pod rozwagę nasze rozwiązania.