Szamba betonowe Lubraniec

Jakość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że do produkcji prefabrykatów stosujemy najwyższej klasy materiały pomagające uzyskać zadowalający rezultat, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również stosując nowoczesne technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek oraz podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu dostarczamy na posesję właściciela, kopiemy rów i wstawiamy zbiornik. Następnie wykonujemy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach liczy się przede wszystkim profesjonalizm, dlatego zaczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz duże. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej wielkości biorąc pod uwagę ilość domowników oraz poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod powierzchnią. To patent na oszczędność wód deszczowych na okres upałów.

Szamba betonowe Lubraniec

Tanie zbiorniki na szambo Lubraniec

Klienci często zapytują, ile kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże zbiorniki betonowe są o wiele trwalsze aniżeli z tworzywa. To sprawia, że nasi klienci częściej kupują betonowe szambo z koparką. Większość realizacji łącznie z usługą to cena około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc i droższe szamba to wybór dla inwestorów mających duże familie, w których zużycie wody, ale też generowanie ścieków jest wyższe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że potrzebuje on systematycznego opróżniania, co generuje ekstra koszty. W naszej działalności trudnimy się również profesjonalnym doradztwem. Chętnie poradzimy Ci, jakie szambo betonowe jest idealnie reagowało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia ścieków i wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych odbiorców proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy planuje się systematycznie opróżniać szambo, troszcząc się o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy oraz montujemy z dbałością o zachowanie wszelkich reguł bezpieczeństwa instalatorów i osób postronnych.