Szamba betonowe Mogilno

Innowacyjne technologie produkcji szamb z betonu zaprowadziły naszą działalność na top liderów w tej dziedzinie. Stale rozszerzamy nasze doświadczenie oraz asortyment, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych odbiorców. Szczelne zbiorniki na szambo są obecnie najczęściej zamawianym typem szambze względu na ich olbrzymią odporność na mnóstwo uszkodzeń. Szamba betonowe są tanie, wyprodukowane z gęstego betonu od najlepszych producentów, z jakimi współpracujemy. Zapewniają wytrzymałość na uderzenia powstałe na skutek wbudowywania ich w grunt, ale przede wszystkim na wilgoć. Nie dopuszczają do napełniania się zbiornika wodą z gruntu po opadach, ale również nie pozwalają na wydostawanie się ścieków do gruntu. Są trwałe i ekologiczne. To powoduje, że nasi klienci najchętniej wybierają szamba dwukomorowe z betonu. To tanie, ale też skuteczne wyjście, gdy planuje się budowę nowego budynku z naciskiem na środowisko i jakość wdrożonych zastosowań.

Szamba betonowe Mogilno

Tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe Mogilno

Poszukując nowoczesnych i tanich rozwiązań, żeby budowany budynek był ekologiczny i oszczędny, należy skupić się na inwestycjach, które są stosowane od dekad, ale mają w sobie supernowoczesne zastosowania. Takie są szamba dwukomorowe, które oferujemy. Umożliwiają one nie tak częste wylewanie nieczystości dzięki bytności specjalnych drobnoustrojów, które oczyszczają fragmenty stałe. Ceny naszych szamb kształtują się już od 1000 zł, zależnie od ich pojemności. Potrzebujesz kupić szambo, lecz nie wiesz, którą pojemność wybrać? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który pomoże Ci, w zależności od objętości ścieków produkowanych w uśrednieniu przez jednego mieszkańca. Dotransportujemy wyprodukowane prefabrykaty na działkę bez względu na odległość. Szambo z wykopem to nasza najpopularniejsza oferta, jaką zleca większość klientów. Pozwala oszczędzać czas i nie potrzebuje zatrudniania ekipy do kopania dołu pod zbiornik.

Zbiorniki na deszczówkę tanio

Woda deszczowa zebrana po ulewie może okazać się zbawieniem w okresie suszy. Oszczędność wody z wodociągów to priorytet, dlatego nie wolno bezmyślnie wylewać jej na nawadnianie warzyw. Bez tego jednak nie można wyglądać plonów. Jako producent szamb oferujemy również zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach wkopane w ziemię. To ekologiczne źródło wody, idealnej do nawadniania ogrodu w okresie suszy. Rekomendujemy tanio wybudować jednocześnie wykop pod zbiornik na szambo i na deszczówkę. To jednorazowa inwestycja, która pomoże otrzymać ekologiczne komory na ścieki i wodę. Po naszych wykopach i montażu można obsiać trawą dany fragment podwórka i zapomnieć o istniejących pod spodem komorach. Cennik naszych prac za pojemniki 4, 6, 8, 10, 12 czy 20 m3 nie jest szokujący, dlatego warto wziąć pod uwagę nasze rozwiązania.