Szamba betonowe Mrocza

Trwałość szamba to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas produkcji prefabrykatów stosujemy wyjątkowej klasy materiały pozwalające otrzymać zadowalający efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując nowoczesne sposoby produkcji. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na posesję właściciela, kopiemy dół i wstawiamy szambo. Następnie przeprowadzamy montaż do odpływu i zakopujemy. W naszych usługach liczy się szczególnie podejście, dlatego rozpoczynamy współpracę od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy zakupie odpowiedniej kubatury biorąc pod uwagę liczbę domowników i stopień zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To sposób na zatrzymywanie wód deszczowych na czas suszy.

Szamba betonowe Mrocza

Tanie zbiorniki na szambo Mrocza

Klienci często pytają, jak dużo kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które bywają droższe od tych z tworzywa. Jednak szamba z betonu będą o wiele bardziej wytrzymałe niż plastikowe. To sprawia, że nasi nabywcy częściej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z usługą to wydatek około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc również droższe szamba to opcja dla inwestorów mających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest większe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że potrzebuje on częstszego opróżniania, co generuje dodatkowe koszty. W swojej firmie zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe jest najlepiej odpowiadało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność oferuje różne zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą efektywnością, bo mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości przefiltrowania ścieków oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych odbiorców proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, kiedy planuje się regularnie osuszać szambo, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy oraz montujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa pracowników oraz osób postronnych.