Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Trwałość szamba to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie produkcji gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej klasy surowce pozwalające uzyskać zadowalający rezultat, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe produkujemy także stosując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Kompletne prefabrykaty z betonu przywozimy na teren klienta, kopiemy rów i wstawiamy zbiornik. Następnie wykonujemy instalację do kanalizacji i zakopujemy. W naszych pracach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, toteż zaczynamy usługi od rekonesansu zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy decyzji odpowiedniej pojemności biorąc pod uwagę liczbę domowników i poziom zużycia wody w domu. Dla dobra ekologii proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To sposób na zatrzymywanie wód deszczowych na czas suszy.

Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Tanie zbiorniki na szambo Nakło nad Notecią

Nabywcy zawsze zapytują, jak dużo kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy zaczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które bywają droższe od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki z betonu będą o wiele bardziej wytrzymałe aniżeli z tworzywa. To sprawia, że nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień licząc z usługą to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również kosztowniejsze zbiorniki to opcja dla właścicieli mających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie nieczystości jest wyższe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że potrzebuje on częstszego opróżniania, co powoduje ekstra wydatki. W naszej firmie trudnimy się również fachowym konsultingiem. Chętnie poradzimy Ci, jakie szambo betonowe jest idealnie reagowało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą efektywnością, bo mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania nieczystości i wsiąknięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, gdy chce się regularnie wylewać szambo, dbając o jego najlepszą eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz instalujemy z dbałością o utrzymanie wszelkich reguł bezpieczeństwa pracowników i osób w pobliżu.