Szamba betonowe Radziejów

Jakość szamba to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że do wytwarzania prefabrykatów wykorzystujemy najwyższej klasy surowce pomagające otrzymać zadowalający efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując najnowocześniejsze maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek oraz dźwigów. Kompletne zbiorniki z betonu przywozimy na posesję właściciela, wykopujemy rów i wkopujemy szambo. Potem przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie podejście, dlatego rozpoczynamy usługi od rekonesansu zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz duże. Wspieramy przy decyzji najlepszej wielkości biorąc pod rozwagę ilość mieszkańców i stopień zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To patent na oszczędność wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Radziejów

Tanie zbiorniki na szambo Radziejów

Nabywcy często zapytują, ile kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże szamba z betonu są dużo trwalsze niż plastikowe. Dlatego nasi nabywcy częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość realizacji licząc z robocizną to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również kosztowniejsze szamba to opcja dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest większe. instalując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on częstszego wylewania, co generuje ekstra koszty. W naszej firmie trudnimy się także profesjonalnym doradztwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe jest najlepiej odpowiadało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje różne zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez możliwości przefiltrowania ścieków oraz wsiąknięcia ich w glebę. Dla wszystkich odbiorców polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy chce się systematycznie osuszać szambo, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba produkujemy i montujemy z troską o utrzymanie należytych standardów bezpieczeństwa pracowników oraz osób w pobliżu.