Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Trwałość szamba to kwestia kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas produkcji gotowych zbiorników stosujemy najwyższej jakości surowce pozwalające otrzymać oczekiwany rezultat, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również stosując nowoczesne technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek oraz dźwigów. Kompletne zbiorniki z betonu przywozimy na posesję właściciela, kopiemy rów i wstawiamy zbiornik. Potem wykonujemy instalację do odpływu i zakopujemy. W naszych pracach liczy się szczególnie podejście, toteż rozpoczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy wyborze najlepszej wielkości biorąc pod rozwagę liczbę domowników oraz stopień zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod gruntem. To sposób na oszczędność wód opadowych na okres suszy.

Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Tanie zbiorniki na szambo Radzyń Chełmiński

Klienci zawsze zapytują, ile kosztuje budowa szamba na nieczystości. Cennik naszej działalności zaczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednak szamba z betonu będą o wiele bardziej wytrzymałe niż plastikowe. Dlatego nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień łącznie z usługą to wydatek około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również droższe zbiorniki to wybór dla właścicieli mających duże familie, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest większe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego wylewania, co generuje dodatkowe koszty. W naszej firmie zajmujemy się również fachowym doradztwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność oferuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania ścieków oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez rodziny mające 4-6 członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, gdy planuje się systematycznie osuszać szambo, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i instalujemy z dbałością o zachowanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa pracowników i osób postronnych.