Szamba betonowe Strzelno

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie produkcji prefabrykatów wykorzystujemy najwyższej klasy surowce pozwalające uzyskać oczekiwany efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek oraz podnośników. Kompletne prefabrykaty z betonu dostarczamy na posesję właściciela, wykopujemy dół i wkopujemy zbiornik. Następnie przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych pracach liczy się szczególnie profesjonalizm, dlatego zaczynamy współpracę od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Wspieramy przy decyzji najlepszej kubatury biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców oraz poziom wykorzystywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod powierzchnią. To patent na oszczędność wód deszczowych na okres upałów.

Szamba betonowe Strzelno

Tanie zbiorniki na szambo Strzelno

Nabywcy często pytają, ile kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej działalności zaczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są droższe od plastikowych. Jednakże szamba z betonu są o wiele bardziej wytrzymałe niż z tworzywa. To sprawia, że nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele realizacji licząc z robocizną to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem i droższe szamba to opcja dla właścicieli mających kilkuosobowe familie, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest wyższe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego wylewania, co generuje dodatkowe wydatki. W swojej działalności trudnimy się także profesjonalnym doradztwem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej odpowiadało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje różne zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania ścieków oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, gdy chce się systematycznie osuszać szambo, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy oraz montujemy z troską o utrzymanie należytych reguł bezpieczeństwa instalatorów oraz osób w pobliżu.