Szamba betonowe Tuchola

Nowoczesne technologie produkcji szamb z betonu doprowadziły naszą firmę na top liderów w tej dziedzinie. Wciąż rozszerzamy nasze doświadczenie oraz produkty, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Szczelne zbiorniki na szambo są dziś najchętniej zamawianym rodzajem szambz uwagi na ich ogromną wytrzymałość na wiele uszkodzeń. Szamba betonowe są tanie, wykonane z porządnego betonu od najlepszych wytwórców, z którymi współpracujemy. Zapewniają odporność na uszkodzenia powstałe na skutek wkopywania ich w grunt, ale przede wszystkim na wilgoć. Nie dopuszczają do napełniania się zbiornika wodą z gruntu po deszczu, ale również nie pozwalają na wydostawanie się ścieków do zewnątrz. Są długowieczne i przyjazne środowisku. To powoduje, że nasi odbiorcy najczęściej sięgają po szamba dwukomorowe z betonu. To tanie, ale też skuteczne wyjście, kiedy planuje się budowę własnego budynku z naciskiem na ekologię i jakość zastosowanych zastosowań.

Szamba betonowe Tuchola

Tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe Tuchola

Szukając nowoczesnych i niedrogich rozwiązań, żeby stawiany budynek był przyjazny środowisku i ekonomiczny, warto skupić się na inwestycjach, które są stosowane od lat, ale mają w sobie supernowoczesne technologie. Takie są szamba dwukomorowe, które produkujemy. Gwarantują one nie tak częste opróżnianie szamba dzięki działaniu dobrych drobnoustrojów, które oczyszczają cząstki stałe. Ceny naszych zbiorników kształtują się już od 1000 zł, w zależności od ich rozmiaru. Chcesz zamówić zbiornik, lecz nie wiesz, którą wielkość wybrać? Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który pomoże Ci, w zależności od ilości nieczystości produkowanych w uśrednieniu przez jednego mieszkańca. Dowieziemy wyprodukowane komory na działkę bez względu na region. Szambo z wykopem to nasza najpopularniejsza oferta, jaką wybiera większość klientów. Pomaga zaoszczędzić czas i nie potrzebuje dodatkowej ekipy do zrobienia wykopu pod szambo.

Zbiorniki na deszczówkę tanio

Woda deszczowa zebrana po burzach może być bezcenna w czasie upalnego lata. Oszczędność wody z wodociągów to priorytet, dlatego nie wolno bezmyślnie marnować jej na podlewanie warzyw. Bez tego jednak nie da się wyglądać efektów ogrodnictwa. Jako producent szamb oferujemy również zbiorniki na deszczówkę o różnych rozmiarach wbudowane w ziemię. To ekologiczne źródło wody, idealnej do podlewania ogrodu w czasie suszy. Polecamy tanio wybudować równocześnie wykop pod zbiornik na szambo i na deszczówkę. To jednorazowa inwestycja, która pozwoli otrzymać ekologiczne komory na nieczystości i wodę. Po naszych wykopach i montażu można obsiać trawą dany obszar podwórka i zapomnieć o wkopanych tam instalacjach. Cennik naszych usług za pojemniki 4, 6, 8, 10, 12 czy 20 m3 nie jest szokujący, dlatego warto wziąć pod rozwagę nasze rozwiązania.