Szamba betonowe Żnin

Innowacyjne technologie produkcji szamb z betonu zaprowadziły naszą działalność na szczyt liderów w tej dziedzinie. Stale rozszerzamy nasze doświadczenie oraz produkty, aby sprostać wzrastającym potrzebom naszych odbiorców. Szczelne zbiorniki na szambo są obecnie najchętniej zamawianym rodzajem szambz uwagi na ich olbrzymią wytrzymałość na mnóstwo czynników. Szamba betonowe są tanie, wykonane z porządnego betonu od najlepszych producentów, z jakimi współpracujemy. Gwarantują odporność na uszkodzenia powstałe na skutek wkopywania ich w ziemię, ale przede wszystkim na wodę. Nie doprowadzają do wypełniania się zbiornika wodą z gruntu po deszczu, ale też nie pozwalają na wydostawanie się ścieków do zewnątrz. Są trwałe i ekologiczne. To sprawia, że nasi odbiorcy najczęściej sięgają po szamba dwukomorowe z betonu. To tanie, ale też skuteczne rozwiązanie, kiedy planuje się budowę własnego budynku z naciskiem na ekologię i jakość zastosowanych zastosowań.

Szamba betonowe Żnin

Tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe Żnin

Poszukując nowoczesnych i tanich rozwiązań, żeby budowany dom był ekologiczny i oszczędny, warto skupić się na inwestycjach, które są stosowane od dekad, ale mają w sobie innowacyjne zastosowania. Takie są szamba dwukomorowe, które produkujemy. Gwarantują one nie tak częste opróżnianie nieczystości dzięki bytności dobrych drobnoustrojów, które oczyszczają fragmenty stałe. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się już od 1000 zł, zależnie od ich rozmiaru. Chcesz zamówić szambo, ale nie wiesz, którą pojemność wybrać? Porozmawiaj z naszym przedstawicielem, który pomoże Ci, w zależności od ilości ścieków produkowanych w uśrednieniu przez jednego domownika. Dotransportujemy wyprodukowane prefabrykaty na działkę bez względu na odległość. Szambo z wykopem to nasza najpopularniejsza oferta, jaką wybiera większość odbiorców. Pozwala oszczędzać czas i wymaga organizowania osobnej ekipy do zrobienia wykopu pod szambo.

Zbiorniki na deszczówkę tanio

Woda opadowa zgromadzona po burzach może okazać się zbawieniem w okresie suszy. Oszczędzanie wody z wodociągów to ważna rzecz, dlatego nie powinno się bezmyślnie marnować jej na podlewanie roślin. Bez tego jednakże nie można wyglądać plonów. Jako producent szamb produkujemy również zbiorniki na deszczówkę o różnych rozmiarach wbudowane w ziemię. To darmowe źródło wody, doskonałej do podlewania warzywnika w okresie suszy. Polecamy tanio wykopać równocześnie dół pod zbiornik na nieczystości i na wodę. To pojedyncza inwestycja, która pozwoli otrzymać ekologiczne zbiorniki na nieczystości i deszczówkę. Po naszych wykopach i montażu można zagospodarować dany fragment posesji i zapomnieć o istniejących tam komorach. Cennik naszych usług za pojemniki 4, 6, 8, 10, 12 czy 20 m3 nie jest szokujący, dlatego warto wziąć pod rozwagę nasze rozwiązania.