Szamba betonowe Brzeziny

Jakość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że do wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej jakości materiały pozwalające otrzymać oczekiwany efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz dźwigów. Gotowe zbiorniki z betonu dostarczamy na teren właściciela, kopiemy rów i wstawiamy szambo. Potem wykonujemy instalację do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, toteż rozpoczynamy usługi od rekonesansu zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy decyzji odpowiedniej wielkości biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców oraz stopień zużywania wody w domu. Dla dobra środowiska proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To patent na oszczędność wód opadowych na czas upałów.

Szamba betonowe Brzeziny

Tanie zbiorniki na szambo Brzeziny

Nabywcy zawsze zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie szamba na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże zbiorniki z betonu są dużo bardziej wytrzymałe niż z tworzywa. To sprawia, że nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele realizacji łącznie z usługą to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc również kosztowniejsze zbiorniki to opcja dla inwestorów mających kilkuosobowe familie, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego opróżniania, co generuje dodatkowe koszty. W swojej firmie zajmujemy się również profesjonalnym konsultingiem. Chętnie poradzimy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką wydajnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania nieczystości i wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, gdy planuje się regularnie opróżniać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i instalujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa monterów i osób postronnych.