Szamba betonowe Drzewica

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że do wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy wyjątkowej klasy surowce pozwalające otrzymać zadowalający efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe produkujemy także wykorzystując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek oraz podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na teren klienta, wykopujemy rów i wkopujemy zbiornik. Potem wykonujemy instalację do odpływu i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie podejście, toteż rozpoczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz większe. Wspieramy przy wyborze najlepszej kubatury biorąc pod uwagę liczbę domowników i stopień zużywania wody w domu. Dla dobra ekologii proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod powierzchnią. To patent na oszczędzanie wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Drzewica

Tanie zbiorniki na szambo Drzewica

Nabywcy często pytają, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są droższe od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki betonowe będą o wiele trwalsze niż plastikowe. Dlatego nasi nabywcy częściej kupują betonowe szambo z koparką. Większość zamówień licząc z robocizną to wydatek około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc również kosztowniejsze zbiorniki to opcja dla właścicieli posiadających kilkuosobowe rodziny, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że potrzebuje on częstszego opróżniania, co generuje dodatkowe koszty. W swojej firmie trudnimy się także fachowym doradztwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe jest idealnie odpowiadało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką wydajnością, bo mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez możliwości przefiltrowania ścieków i wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, gdy planuje się regularnie wylewać szambo, dbając o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i instalujemy z dbałością o zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa monterów i osób w pobliżu.