Szamba betonowe Działoszyn

Trwałość szamba to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że podczas wytwarzania gotowych zbiorników stosujemy najwyższej klasy surowce pomagające otrzymać zadowalający efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując nowoczesne maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Kompletne zbiorniki z betonu przywozimy na posesję właściciela, kopiemy rów i wstawiamy szambo. Następnie wykonujemy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych pracach liczy się przede wszystkim podejście, toteż rozpoczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz duże. Pomagamy przy decyzji najlepszej wielkości biorąc pod rozwagę liczbę domowników oraz stopień wykorzystywania wody w domu. Dla dobra przyrody proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To sposób na oszczędzanie wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Działoszyn

Tanie zbiorniki na szambo Działoszyn

Klienci często zapytują, ile kosztuje budowa szamba na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednakże zbiorniki z betonu będą o wiele trwalsze niż z tworzywa. To sprawia, że nasi nabywcy chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Większość realizacji licząc z robocizną to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również droższe szamba to wybór dla inwestorów mających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie ścieków jest wyższe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że potrzebuje on częstszego wylewania, co generuje ekstra koszty. W naszej działalności trudnimy się również profesjonalnym poradnictwem. Chętnie podpowiemy Ci, które szambo betonowe jest najlepiej odpowiadało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez sposobności przefiltrowania ścieków i wchłonięcia ich w glebę. Dla wszystkich klientów proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, kiedy chce się regularnie opróżniać zbiornik, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz instalujemy z dbałością o zachowanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa instalatorów i osób postronnych.