Szamba betonowe Kamieńsk

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie produkcji gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej jakości materiały pozwalające uzyskać zadowalający rezultat, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe produkujemy także wykorzystując nowoczesne maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Kompletne zbiorniki z betonu dostarczamy na teren klienta, wykopujemy rów i wkopujemy zbiornik. Następnie wykonujemy montaż do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach liczy się szczególnie podejście, dlatego rozpoczynamy współpracę od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Wspieramy przy zakupie odpowiedniej pojemności biorąc pod uwagę liczbę domowników oraz stopień zużywania wody w domu. Dla dobra środowiska polecamy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod ziemią. To sposób na oszczędzanie wód deszczowych na czas suszy.

Szamba betonowe Kamieńsk

Tanie zbiorniki na szambo Kamieńsk

Klienci często zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej działalności rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednakże szamba betonowe będą dużo bardziej wytrzymałe niż z tworzywa. To sprawia, że nasi nabywcy częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele realizacji licząc z usługą to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem i kosztowniejsze zbiorniki to opcja dla właścicieli posiadających kilkuosobowe rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie nieczystości jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że wymaga on częstszego wylewania, co powoduje ekstra wydatki. W swojej firmie zajmujemy się również fachowym doradztwem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje różne zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką wydajnością, bo mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez sposobności oczyszczenia nieczystości i wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych klientów polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, gdy planuje się regularnie osuszać szambo, troszcząc się o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy i montujemy z dbałością o utrzymanie należytych standardów bezpieczeństwa pracowników i osób w pobliżu.