Szamba betonowe Koluszki

Trwałość szamba to kwestia kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że do produkcji prefabrykatów stosujemy najwyższej klasy materiały pozwalające otrzymać zadowalający rezultat, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy również wykorzystując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek oraz dźwigów. Gotowe zbiorniki z betonu dostarczamy na posesję właściciela, kopiemy rów i wstawiamy szambo. Potem przeprowadzamy instalację do odpływu i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, toteż zaczynamy usługi od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Wspieramy przy decyzji odpowiedniej kubatury biorąc pod uwagę liczbę domowników i poziom zużycia wody w domu. Dla dobra środowiska polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To sposób na zatrzymywanie wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Koluszki

Tanie zbiorniki na szambo Koluszki

Nabywcy często zapytują, ile kosztuje wkopanie zbiornika na nieczystości. Cennik naszej firmy zaczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które bywają droższe od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki z betonu są dużo trwalsze niż z tworzywa. To sprawia, że nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień licząc z robocizną to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc również kosztowniejsze zbiorniki to wybór dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie ścieków jest większe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego wylewania, co powoduje dodatkowe koszty. W swojej działalności zajmujemy się także fachowym poradnictwem. Chętnie poradzimy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia nieczystości i wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych klientów proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez rodziny mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, kiedy planuje się systematycznie wylewać zbiornik, troszcząc się o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba produkujemy i instalujemy z dbałością o zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa instalatorów i osób w pobliżu.