Szamba betonowe Krośniewice

Trwałość szamba to kwestia kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy wyjątkowej jakości surowce pomagające otrzymać zadowalający efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również stosując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek oraz dźwigów. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na teren klienta, wykopujemy rów i wstawiamy szambo. Następnie wykonujemy montaż do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, toteż rozpoczynamy usługi od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz duże. Pomagamy przy zakupie najlepszej kubatury biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców oraz poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska polecamy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To sposób na oszczędność wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Krośniewice

Tanie zbiorniki na szambo Krośniewice

Nabywcy często zapytują, jak dużo kosztuje budowa szamba na ścieki. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które bywają droższe od plastikowych. Jednak zbiorniki betonowe będą dużo bardziej wytrzymałe aniżeli plastikowe. Dlatego nasi klienci częściej kupują betonowe szambo z koparką. Większość zamówień łącznie z usługą to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc również kosztowniejsze zbiorniki to opcja dla właścicieli mających duże familie, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że potrzebuje on systematycznego opróżniania, co powoduje ekstra wydatki. W naszej firmie trudnimy się także profesjonalnym doradztwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia nieczystości oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych odbiorców proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, gdy chce się regularnie wylewać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy oraz montujemy z troską o utrzymanie wszelkich reguł bezpieczeństwa instalatorów i osób w pobliżu.