Szamba betonowe Łęczyca

Jakość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie wytwarzania gotowych zbiorników stosujemy najwyższej jakości materiały pozwalające uzyskać zadowalający rezultat, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy także stosując nowoczesne maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które przeprowadzamy z użyciem koparek i podnośników. Kompletne zbiorniki z betonu przywozimy na posesję właściciela, kopiemy rów i wkopujemy szambo. Potem przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach liczy się przede wszystkim podejście, toteż zaczynamy usługi od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz duże. Wspieramy przy decyzji najlepszej kubatury biorąc pod rozwagę ilość domowników oraz stopień zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod powierzchnią. To patent na oszczędzanie wód deszczowych na okres suszy.

Szamba betonowe Łęczyca

Tanie zbiorniki na szambo Łęczyca

Klienci często pytają, ile kosztuje budowa szamba na nieczystości. Cennik naszej działalności zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od plastikowych. Jednak zbiorniki betonowe będą o wiele trwalsze niż plastikowe. To sprawia, że nasi nabywcy chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień licząc z robocizną to cena około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem i droższe szamba to wybór dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie ścieków jest wyższe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego wylewania, co generuje ekstra koszty. W naszej firmie trudnimy się również profesjonalnym doradztwem. Chętnie poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie odpowiadało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości przefiltrowania ścieków i wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich odbiorców polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, gdy chce się systematycznie osuszać szambo, troszcząc się o jego bezpieczną eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i montujemy z dbałością o zachowanie należytych reguł bezpieczeństwa monterów i osób postronnych.