Szamba betonowe Łowicz

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas wytwarzania prefabrykatów stosujemy wyjątkowej klasy materiały pomagające otrzymać zadowalający efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując nowoczesne technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz dźwigów. Kompletne prefabrykaty z betonu przywozimy na posesję właściciela, kopiemy rów i wkopujemy szambo. Potem wykonujemy instalację do odpływu i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, toteż zaczynamy współpracę od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy decyzji odpowiedniej wielkości biorąc pod rozwagę ilość mieszkańców oraz stopień zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To sposób na oszczędzanie wód deszczowych na czas upałów.

Szamba betonowe Łowicz

Tanie zbiorniki na szambo Łowicz

Nabywcy zawsze pytają, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które bywają droższe od plastikowych. Jednak zbiorniki z betonu są dużo bardziej wytrzymałe aniżeli z tworzywa. Dlatego nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z robocizną to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również droższe szamba to opcja dla inwestorów mających kilkuosobowe familie, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego wylewania, co powoduje ekstra wydatki. W naszej firmie trudnimy się także fachowym doradztwem. Chętnie podpowiemy Ci, które szambo betonowe jest idealnie reagowało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez możliwości oczyszczenia ścieków oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez rodziny mające 4-6 członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy chce się systematycznie wylewać zbiornik, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz montujemy z dbałością o utrzymanie należytych standardów bezpieczeństwa pracowników oraz osób w pobliżu.