Szamba betonowe Poddębice

Trwałość zbiornika na nieczystości to kwestia kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że do produkcji prefabrykatów wykorzystujemy wyjątkowej jakości materiały pomagające uzyskać zadowalający rezultat, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także wykorzystując nowoczesne technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu dostarczamy na teren właściciela, wykopujemy rów i wstawiamy zbiornik. Następnie wykonujemy instalację do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach liczy się przede wszystkim podejście, dlatego rozpoczynamy współpracę od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy zakupie najlepszej wielkości biorąc pod rozwagę liczbę mieszkańców i stopień wykorzystywania wody w domu. Dla dobra środowiska polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To patent na zatrzymywanie wód deszczowych na okres upałów.

Szamba betonowe Poddębice

Tanie zbiorniki na szambo Poddębice

Nabywcy często pytają, ile kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej działalności zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże zbiorniki betonowe będą dużo trwalsze niż plastikowe. Dlatego nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień licząc z robocizną to cena około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc również droższe szamba to opcja dla inwestorów mających duże rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie ścieków jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego opróżniania, co powoduje ekstra wydatki. W swojej firmie trudnimy się również fachowym poradnictwem. Chętnie podpowiemy Ci, które szambo betonowe jest idealnie odpowiadało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez możliwości oczyszczenia ścieków i wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych klientów proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez rodziny mające 4-6 członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, gdy chce się regularnie opróżniać zbiornik, dbając o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy oraz instalujemy z troską o zachowanie wszelkich reguł bezpieczeństwa monterów oraz osób w pobliżu.