Szamba betonowe Stryków

Jakość zbiornika na nieczystości to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas wytwarzania gotowych zbiorników stosujemy najwyższej jakości surowce pomagające uzyskać oczekiwany rezultat, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które przeprowadzamy z użyciem koparek i podnośników. Kompletne prefabrykaty z betonu przywozimy na teren właściciela, wykopujemy rów i wstawiamy szambo. Potem przeprowadzamy instalację do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, dlatego rozpoczynamy usługi od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz duże. Pomagamy przy zakupie odpowiedniej pojemności biorąc pod rozwagę liczbę mieszkańców i stopień zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska polecamy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To sposób na oszczędność wód deszczowych na czas upałów.

Szamba betonowe Stryków

Tanie zbiorniki na szambo Stryków

Nabywcy często pytają, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na nieczystości. Cennik naszej działalności zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednakże szamba z betonu będą o wiele trwalsze aniżeli z tworzywa. Dlatego nasi nabywcy częściej kupują betonowe szambo z koparką. Większość zamówień łącznie z usługą to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również droższe szamba to wybór dla właścicieli posiadających duże familie, w których zużycie wody, ale też generowanie nieczystości jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego wylewania, co generuje ekstra koszty. W naszej firmie trudnimy się także fachowym konsultingiem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe będzie najlepiej odpowiadało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma oferuje różne zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia ścieków oraz wchłonięcia ich w glebę. Dla wszystkich odbiorców polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, gdy planuje się regularnie opróżniać zbiornik, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz instalujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa pracowników oraz osób postronnych.