Szamba betonowe Szadek

Jakość zbiornika na nieczystości to kwestia kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że do produkcji gotowych zbiorników stosujemy wyjątkowej jakości surowce pozwalające otrzymać oczekiwany efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Oferujemy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Kompletne prefabrykaty z betonu dostarczamy na teren właściciela, wykopujemy rów i wkopujemy zbiornik. Następnie wykonujemy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych pracach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, toteż zaczynamy współpracę od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy zakupie odpowiedniej pojemności biorąc pod uwagę liczbę domowników oraz poziom wykorzystywania wody w domu. Dla dobra przyrody polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To patent na oszczędzanie wód deszczowych na okres suszy.

Szamba betonowe Szadek

Tanie zbiorniki na szambo Szadek

Klienci zawsze pytają, jak dużo kosztuje wkopanie szamba na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się już od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które bywają droższe od plastikowych. Jednak zbiorniki betonowe będą dużo trwalsze aniżeli z tworzywa. Dlatego nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień licząc z robocizną to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc i kosztowniejsze szamba to opcja dla właścicieli mających kilkuosobowe familie, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że wymaga on częstszego opróżniania, co generuje ekstra koszty. W swojej firmie trudnimy się również fachowym doradztwem. Chętnie podpowiemy Ci, które szambo betonowe jest najlepiej odpowiadało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność oferuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą wydajnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez sposobności oczyszczenia ścieków oraz wsiąknięcia ich w glebę. Dla naszych klientów proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, kiedy chce się regularnie opróżniać szambo, troszcząc się o jego bezpieczną eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy oraz montujemy z troską o zachowanie wszelkich reguł bezpieczeństwa pracowników oraz osób postronnych.