Szamba betonowe Tuszyn

Jakość zbiornika na nieczystości to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie produkcji prefabrykatów wykorzystujemy wyjątkowej klasy materiały pozwalające otrzymać oczekiwany efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe produkujemy także wykorzystując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz podnośników. Gotowe prefabrykaty z betonu przywozimy na posesję właściciela, wykopujemy dół i wstawiamy szambo. Następnie wykonujemy instalację do kanalizacji i zasypujemy. W naszych pracach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, toteż rozpoczynamy usługi od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy wyborze najlepszej kubatury biorąc pod uwagę ilość domowników i stopień zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To sposób na oszczędzanie wód opadowych na czas upałów.

Szamba betonowe Tuszyn

Tanie zbiorniki na szambo Tuszyn

Klienci zawsze zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy zaczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od plastikowych. Jednak zbiorniki betonowe będą o wiele trwalsze aniżeli plastikowe. Dlatego nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z robocizną to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc i kosztowniejsze zbiorniki to opcja dla inwestorów mających kilkuosobowe familie, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest większe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że potrzebuje on systematycznego wylewania, co generuje ekstra wydatki. W naszej działalności zajmujemy się również fachowym konsultingiem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, które szambo betonowe jest idealnie odpowiadało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje różne zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania ścieków i wsiąknięcia ich w glebę. Dla naszych klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, kiedy chce się systematycznie opróżniać szambo, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy oraz montujemy z dbałością o zachowanie należytych standardów bezpieczeństwa instalatorów oraz osób w pobliżu.