Szamba betonowe Uniejów

Jakość szamba to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że do produkcji gotowych zbiorników wykorzystujemy wyjątkowej jakości materiały pomagające otrzymać oczekiwany efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy także stosując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek oraz dźwigów. Kompletne prefabrykaty z betonu przywozimy na posesję klienta, wykopujemy dół i wstawiamy zbiornik. Następnie przeprowadzamy montaż do odpływu i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, dlatego rozpoczynamy usługi od rekonesansu zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy decyzji odpowiedniej kubatury biorąc pod uwagę liczbę domowników i poziom wykorzystywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod powierzchnią. To patent na oszczędzanie wód opadowych na czas suszy.

Szamba betonowe Uniejów

Tanie zbiorniki na szambo Uniejów

Klienci zawsze zapytują, jak dużo kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są droższe od tych z tworzywa. Jednakże zbiorniki betonowe są dużo bardziej wytrzymałe niż plastikowe. Dlatego nasi klienci częściej kupują betonowe szambo z koparką. Większość realizacji łącznie z robocizną to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również droższe szamba to wybór dla inwestorów mających duże familie, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest wyższe. Kupując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że potrzebuje on systematycznego opróżniania, co powoduje ekstra koszty. W naszej działalności zajmujemy się także profesjonalnym poradnictwem. Chętnie poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma oferuje różne zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez możliwości przefiltrowania nieczystości oraz wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, gdy planuje się systematycznie osuszać zbiornik, troszcząc się o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba produkujemy i montujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa monterów oraz osób w pobliżu.