Szamba betonowe Warta

Trwałość szamba to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie wytwarzania gotowych zbiorników stosujemy wyjątkowej jakości surowce pozwalające uzyskać zadowalający efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy również wykorzystując nowoczesne maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i podnośników. Kompletne prefabrykaty z betonu dostarczamy na teren klienta, kopiemy rów i wkopujemy szambo. Następnie przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, toteż zaczynamy współpracę od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy zakupie najlepszej pojemności biorąc pod rozwagę ilość domowników oraz poziom zużycia wody w domu. Dla dobra środowiska proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod gruntem. To sposób na zatrzymywanie wód deszczowych na czas suszy.

Szamba betonowe Warta

Tanie zbiorniki na szambo Warta

Klienci zawsze zapytują, ile kosztuje wkopanie szamba na nieczystości. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednak szamba betonowe są dużo trwalsze aniżeli plastikowe. To sprawia, że nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele realizacji licząc z robocizną to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem i kosztowniejsze zbiorniki to wybór dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego wylewania, co powoduje dodatkowe koszty. W swojej działalności zajmujemy się również fachowym konsultingiem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez sposobności oczyszczenia nieczystości i wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych klientów polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające 4-6 członków. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, gdy chce się systematycznie osuszać zbiornik, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i montujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa instalatorów oraz osób w pobliżu.