Szamba betonowe Złoczew

Jakość zbiornika na nieczystości to kwestia kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że do wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej klasy materiały pomagające uzyskać oczekiwany efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz dźwigów. Gotowe zbiorniki z betonu dostarczamy na teren właściciela, kopiemy rów i wstawiamy szambo. Następnie wykonujemy instalację do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, dlatego rozpoczynamy usługi od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej kubatury biorąc pod uwagę ilość mieszkańców oraz poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody polecamy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod gruntem. To patent na zatrzymywanie wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Złoczew

Tanie zbiorniki na szambo Złoczew

Klienci zawsze zapytują, ile kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się już od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże szamba betonowe będą dużo bardziej wytrzymałe aniżeli plastikowe. Dlatego nasi nabywcy częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość realizacji łącznie z robocizną to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem i droższe zbiorniki to wybór dla inwestorów posiadających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie nieczystości jest wyższe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że potrzebuje on systematycznego opróżniania, co powoduje dodatkowe koszty. W swojej działalności zajmujemy się również profesjonalnym konsultingiem. Chętnie poradzimy Ci, które szambo betonowe jest idealnie odpowiadało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma oferuje różne zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez sposobności przefiltrowania ścieków oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla wszystkich odbiorców polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy planuje się systematycznie opróżniać szambo, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy oraz instalujemy z troską o zachowanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa pracowników oraz osób w pobliżu.