Szamba betonowe Żychlin

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że do wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej klasy surowce pozwalające otrzymać oczekiwany rezultat, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również stosując najnowocześniejsze technologie. Oferujemy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z użyciem koparek i podnośników. Gotowe prefabrykaty z betonu przywozimy na teren właściciela, wykopujemy rów i wstawiamy szambo. Potem wykonujemy montaż do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach ma znaczenie szczególnie podejście, dlatego rozpoczynamy usługi od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy decyzji najlepszej pojemności biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i stopień zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody polecamy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod ziemią. To sposób na oszczędność wód deszczowych na czas suszy.

Szamba betonowe Żychlin

Tanie zbiorniki na szambo Żychlin

Klienci zawsze pytają, jak dużo kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które bywają droższe od tych z tworzywa. Jednak szamba z betonu są dużo bardziej wytrzymałe aniżeli z tworzywa. Dlatego nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele realizacji licząc z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc i kosztowniejsze szamba to opcja dla inwestorów mających kilkuosobowe familie, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest większe. Kupując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z tym, że potrzebuje on częstszego wylewania, co powoduje dodatkowe wydatki. W naszej firmie zajmujemy się również fachowym doradztwem. Chętnie poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie odpowiadało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości oczyszczenia nieczystości oraz wsiąknięcia ich w glebę. Dla wszystkich odbiorców proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, gdy planuje się regularnie opróżniać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz instalujemy z troską o zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa monterów oraz osób postronnych.