Szamba betonowe Czerniejewo

Jakość zbiornika na nieczystości to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie produkcji gotowych zbiorników stosujemy najwyższej jakości materiały pozwalające uzyskać oczekiwany rezultat, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy również wykorzystując najnowocześniejsze maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z użyciem koparek oraz podnośników. Gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy na teren właściciela, kopiemy rów i wkopujemy zbiornik. Następnie wykonujemy instalację do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie przede wszystkim podejście, dlatego zaczynamy usługi od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz duże. Wspieramy przy decyzji odpowiedniej kubatury biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii polecamy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To sposób na oszczędzanie wód deszczowych na czas suszy.

Szamba betonowe Czerniejewo

Tanie zbiorniki na szambo Czerniejewo

Nabywcy często pytają, ile kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki z betonu będą dużo bardziej wytrzymałe aniżeli plastikowe. To sprawia, że nasi klienci częściej kupują betonowe szambo z koparką. Większość zamówień łącznie z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc również droższe szamba to wybór dla właścicieli mających duże familie, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie ścieków jest większe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że potrzebuje on systematycznego opróżniania, co generuje dodatkowe koszty. W naszej firmie zajmujemy się także fachowym poradnictwem. Chętnie poradzimy Ci, jakie szambo betonowe będzie idealnie odpowiadało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez sposobności przefiltrowania nieczystości oraz wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych odbiorców proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, gdy chce się systematycznie osuszać zbiornik, dbając o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy oraz montujemy z dbałością o zachowanie należytych reguł bezpieczeństwa pracowników i osób postronnych.