Szamba betonowe Gołańcz

Trwałość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas produkcji gotowych zbiorników stosujemy wyjątkowej klasy materiały pomagające otrzymać oczekiwany efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe produkujemy także stosując nowoczesne sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek oraz dźwigów. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na teren właściciela, kopiemy rów i wkopujemy szambo. Następnie wykonujemy instalację do odpływu i zasypujemy. W naszych usługach liczy się przede wszystkim podejście, toteż zaczynamy usługi od rekonesansu zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz większe. Pomagamy przy decyzji najlepszej wielkości biorąc pod rozwagę liczbę mieszkańców oraz stopień wykorzystywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To patent na zatrzymywanie wód deszczowych na czas upałów.

Szamba betonowe Gołańcz

Tanie zbiorniki na szambo Gołańcz

Klienci często pytają, ile kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy zbiorniki betonowe, które bywają bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki betonowe są o wiele trwalsze aniżeli z tworzywa. To sprawia, że nasi nabywcy częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość realizacji łącznie z usługą to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również kosztowniejsze zbiorniki to opcja dla właścicieli mających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie ścieków jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że potrzebuje on częstszego opróżniania, co powoduje ekstra koszty. W swojej działalności trudnimy się również fachowym konsultingiem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, które szambo betonowe jest idealnie reagowało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma oferuje rozmaite zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą wydajnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez możliwości oczyszczenia ścieków i wchłonięcia ich w grunt. Dla naszych klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, kiedy chce się regularnie wylewać szambo, troszcząc się o jego najlepszą eksploatację. Nasze szamba produkujemy i montujemy z dbałością o zachowanie należytych reguł bezpieczeństwa pracowników i osób w pobliżu.