Szamba betonowe Jutrosin

Jakość szamba to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że do produkcji gotowych zbiorników stosujemy najwyższej klasy surowce pozwalające uzyskać zadowalający efekt, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy także stosując nowoczesne sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek oraz podnośników. Gotowe prefabrykaty z betonu przywozimy na teren właściciela, wykopujemy rów i wkopujemy szambo. Następnie wykonujemy montaż do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach liczy się przede wszystkim podejście, toteż zaczynamy współpracę od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz duże. Wspieramy przy zakupie odpowiedniej kubatury biorąc pod rozwagę ilość domowników oraz stopień zużycia wody w domu. Dla dobra przyrody polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod gruntem. To sposób na oszczędzanie wód deszczowych na czas upałów.

Szamba betonowe Jutrosin

Tanie zbiorniki na szambo Jutrosin

Nabywcy często pytają, ile kosztuje wkopanie szamba na ścieki. Cennik naszej działalności rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże szamba z betonu są dużo trwalsze aniżeli plastikowe. To sprawia, że nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość realizacji licząc z robocizną to wydatek około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również kosztowniejsze szamba to opcja dla właścicieli mających duże rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest większe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że potrzebuje on częstszego wylewania, co powoduje dodatkowe wydatki. W naszej działalności zajmujemy się również fachowym konsultingiem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez sposobności oczyszczenia nieczystości oraz wsiąknięcia ich w glebę. Dla naszych klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez rodziny mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy chce się systematycznie wylewać szambo, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy i instalujemy z troską o utrzymanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa instalatorów i osób w pobliżu.