Szamba betonowe Koło

Trwałość szamba to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że do produkcji prefabrykatów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały pomagające uzyskać oczekiwany efekt, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również stosując najnowocześniejsze maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na teren właściciela, wykopujemy dół i wkopujemy zbiornik. Następnie wykonujemy instalację do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach liczy się szczególnie profesjonalizm, toteż zaczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz większe. Wspieramy przy wyborze najlepszej kubatury biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod ziemią. To sposób na oszczędzanie wód opadowych na czas suszy.

Szamba betonowe Koło

Tanie zbiorniki na szambo Koło

Klienci często pytają, ile kosztuje wkopanie zbiornika na nieczystości. Cennik naszej firmy rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy zbiorniki betonowe, które bywają bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki z betonu są dużo trwalsze niż plastikowe. Dlatego nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień łącznie z robocizną to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc również kosztowniejsze szamba to opcja dla inwestorów posiadających duże rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest większe. instalując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że potrzebuje on systematycznego opróżniania, co generuje dodatkowe koszty. W swojej działalności trudnimy się również fachowym konsultingiem. Z przyjemnością poradzimy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej odpowiadało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje różne zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą efektywnością, bo mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez możliwości przefiltrowania ścieków oraz wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, kiedy chce się regularnie osuszać szambo, troszcząc się o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy oraz montujemy z dbałością o zachowanie należytych reguł bezpieczeństwa pracowników oraz osób postronnych.