Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Jakość zbiornika na nieczystości to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że podczas produkcji prefabrykatów wykorzystujemy wyjątkowej jakości surowce pomagające otrzymać oczekiwany efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując nowoczesne maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek oraz podnośników. Kompletne prefabrykaty z betonu dostarczamy na teren klienta, wykopujemy dół i wstawiamy szambo. Potem wykonujemy instalację do odpływu i zakopujemy. W naszych pracach liczy się szczególnie profesjonalizm, toteż zaczynamy współpracę od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Pomagamy przy zakupie odpowiedniej wielkości biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców oraz stopień zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod ziemią. To sposób na zatrzymywanie wód opadowych na czas suszy.

Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Tanie zbiorniki na szambo Koźmin Wielkopolski

Nabywcy zawsze pytają, ile kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej działalności zaczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże szamba betonowe są o wiele bardziej wytrzymałe niż z tworzywa. Dlatego nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z usługą to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc również droższe szamba to opcja dla właścicieli mających duże rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie nieczystości jest wyższe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego wylewania, co powoduje ekstra koszty. W naszej działalności zajmujemy się również fachowym doradztwem. Chętnie poradzimy Ci, jakie szambo betonowe będzie najlepiej odpowiadało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma oferuje różne zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez sposobności przefiltrowania nieczystości oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla naszych klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, gdy chce się regularnie opróżniać szambo, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba wytwarzamy oraz montujemy z dbałością o utrzymanie wszelkich standardów bezpieczeństwa monterów i osób w pobliżu.