Szamba betonowe Książ Wielkopolski

Jakość szamba to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że do wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej klasy surowce pozwalające otrzymać oczekiwany efekt, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również stosując nowoczesne technologie. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek oraz podnośników. Kompletne prefabrykaty z betonu dostarczamy na posesję właściciela, wykopujemy dół i wkopujemy szambo. Potem wykonujemy montaż do odpływu i zakopujemy. W naszych pracach liczy się przede wszystkim profesjonalizm, dlatego zaczynamy usługi od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz większe. Wspieramy przy wyborze odpowiedniej pojemności biorąc pod rozwagę ilość domowników i stopień wykorzystywania wody w domu. Dla dobra ekologii polecamy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To sposób na oszczędzanie wód deszczowych na okres suszy.

Szamba betonowe Książ Wielkopolski

Tanie zbiorniki na szambo Książ Wielkopolski

Nabywcy zawsze zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które bywają bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednak szamba betonowe będą dużo trwalsze aniżeli z tworzywa. To sprawia, że nasi nabywcy częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość realizacji licząc z robocizną to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również kosztowniejsze szamba to opcja dla właścicieli posiadających kilkuosobowe familie, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że potrzebuje on częstszego opróżniania, co generuje ekstra koszty. W naszej firmie zajmujemy się także profesjonalnym konsultingiem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką efektywnością, bo mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania ścieków i wchłonięcia ich w glebę. Dla wszystkich klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, gdy planuje się systematycznie wylewać szambo, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz montujemy z troską o zachowanie należytych standardów bezpieczeństwa monterów oraz osób postronnych.