Szamba betonowe Margonin

Trwałość szamba to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że do produkcji prefabrykatów stosujemy wyjątkowej klasy materiały pomagające uzyskać zadowalający efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe produkujemy również stosując nowoczesne maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to prace, które przeprowadzamy z użyciem koparek oraz dźwigów. Gotowe prefabrykaty z betonu przywozimy na posesję klienta, kopiemy rów i wkopujemy szambo. Potem wykonujemy montaż do kanalizacji i zakopujemy. W naszych pracach ma znaczenie szczególnie podejście, dlatego zaczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy wyborze odpowiedniej wielkości biorąc pod uwagę liczbę domowników i stopień zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody polecamy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To patent na zatrzymywanie wód deszczowych na czas suszy.

Szamba betonowe Margonin

Tanie zbiorniki na szambo Margonin

Klienci zawsze zapytują, jak dużo kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które są droższe od plastikowych. Jednak zbiorniki z betonu będą dużo trwalsze niż z tworzywa. Dlatego nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień łącznie z usługą to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również droższe szamba to opcja dla właścicieli mających kilkuosobowe familie, w których zużycie wody, ale też generowanie ścieków jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego wylewania, co powoduje dodatkowe koszty. W naszej firmie zajmujemy się również profesjonalnym poradnictwem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma oferuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez możliwości przefiltrowania ścieków oraz wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych odbiorców proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy chce się regularnie opróżniać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy oraz montujemy z dbałością o utrzymanie należytych reguł bezpieczeństwa instalatorów i osób postronnych.