Szamba betonowe Pniewy

Jakość szamba to sprawa kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej jakości surowce pomagające uzyskać oczekiwany efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to prace, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek oraz podnośników. Kompletne zbiorniki z betonu dostarczamy na posesję właściciela, wykopujemy dół i wkopujemy zbiornik. Potem przeprowadzamy instalację do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach ma znaczenie przede wszystkim profesjonalizm, dlatego rozpoczynamy usługi od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz duże. Pomagamy przy decyzji odpowiedniej wielkości biorąc pod rozwagę liczbę mieszkańców i poziom zużywania wody w domu. Dla dobra ekologii proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To sposób na zatrzymywanie wód opadowych na czas suszy.

Szamba betonowe Pniewy

Tanie zbiorniki na szambo Pniewy

Klienci często pytają, jak dużo kosztuje wkopanie szamba na nieczystości. Cennik naszej działalności rozpoczyna się już od 1000 złotych. Oferujemy zbiorniki betonowe, które są droższe od plastikowych. Jednakże zbiorniki betonowe są o wiele trwalsze aniżeli plastikowe. Dlatego nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Większość realizacji licząc z usługą to cena około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc również kosztowniejsze zbiorniki to wybór dla właścicieli mających duże familie, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie nieczystości jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego wylewania, co generuje ekstra wydatki. W naszej działalności trudnimy się również fachowym doradztwem. Chętnie poradzimy Ci, które szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje różne zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, bo mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez sposobności przefiltrowania ścieków i wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, kiedy planuje się regularnie opróżniać szambo, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze szamba produkujemy i montujemy z dbałością o zachowanie należytych reguł bezpieczeństwa monterów i osób w pobliżu.